kristallidest

Siit leiate põnevaid artikleid kristallide ja uudistoodete kohta

KUIDAS KRISTALLID TOIMIVAD?

Aatomi tasandil on meie universum lakkamatus vibreerivas olekus. Kristallid on oma kristallvõre tõttu erakordselt head stabiilse vibratsiooni säilitajad. Inimene on aga väga keeruliste vibratsioonide kooslus, mis võib saada kergesti häirituks ja kaotada oma tasakaaluoleku, tuues esile halva enesetunde ja põhjustades terviserikkeid. Meie vibratsiooni võivad rikkuda kõiksugused välised mõjutajad nagu elektromagnetiline ja geopaatiline stress kui ka sisemised jõud, nagu näiteks pidev negatiivsete mõtete mõtlemine ja oma emotsioonide allasurumine. Kristallid kiirgavad endast välja püsivaid vibratsioone, mis aitavad nende kandjail tuua esile rahu iseendas ja anda head energiat ümbritsevale keskkonnale. See on põhjus, miks kristalle on kasutatud juba aastatuhandeid – neil on võimsad tervendavad omadused!

 

PUHASTAMINE

Kristallid tõmbavad kiiresti külge negatiivseid energiaid, seega on oluline, et puhastaksite oma kristalle kohe peale ostmist ja peale pikemat kasutamist. Enne seda kui kristall teie koju jõuab, puutub see kokku mitmete käepaaridega ja tõmbab ligi energiaid, mis võivad mõjutada teie isiklikku tasakaalu. On olemas mitmeid puhastusmeetmeid, meie 5 lemmikut on loetletud allpool. Kristalli puhastamise meetod tuleks valida olenevalt selle koostisiest, ja olenevalt sellest, kas teie kristall on toorkivi või lihvitud. Näiteks võib mõnede metallilise koostisega kristallide veega puhastamine põhjustada nende erodeerumist või õrna kristallstruktuuri koostlagunemist. Asetage hiirekursor all olevatele pildikestele, et ilmuksid nähtavale kristalli puhastamise saladused

Puhas vesi:
Hoidke kristalli paar minutit puhta jooksva vee all. Sobivad näiteks: kraanivesi, jõgi, allikas.

Soolvesi:
Jätke kristall soolavette ligunema 1–24 tunniks. Selleks täitke kauss veega, lisage sool ja asetage kristall kaussi. Kasutada võib ka merevett.

Kuiv sool:
Täitke kauss pooleldi meresoolaga (või söögisoolaga) ja pistke kristall 1–2 tunniks soola sisse, seejärel loputage.

Suitsutamine:
Laske oma kristallil puutuda kokku pühadest ürtidest tõusva suitsuga. Taimedeks sobivad näiteks: salvei, seeder, lavendel.

Helivibratsioonid:
Mängige kristalli läheduses heliharki, tiibeti laulvat kaussi, tuulekella. Pehmed vibratsioonid puhastavad teie kristalli.

 

LAADIMINE

On oluline, et kristallid mida kasutate oleksid laetud, ning neid tuleks laadida regulaarselt. Kogemustega kasutajad tunnevad kohe ära kui kristall vajab laadimist.

Peale kristallide puhastamist on mõnede kristallide puhul kohe tunda kuidas need energiast pulbitsevad, teised kristallid võivad aga tunduda „leigetena“. Jätke need päikese või kuuvalguse kätte laadima. Parimate tulemuste saavutamiseks asetage oma kristallid kuuvalguse kätte pööripäeva, täiskuu või noorkuu ajal.

AKTIVEERIMINE

Kristalli aktiveerimiseks istuge vaikselt hoides kristalli käes ja lõdvestuge. Andke oma kristallile vaikselt või valjult välja öeldes kavatsus (nt. „Olen jalgadega maa peal, avatud meelega, ja ei lase negatiivsetel emotsioonidel ennast mõjutada“). Andes oma kristallidele positiivseid kavatsusi anname maailmale mõista, et see tooks meile positiivseid elamusi. Ja pidage meeles – see mida me enda ja maailma kohta usume, saab meie jaoks reaalsuseks.