kontakt

 

Kristallimajast

Kristallimaja on 2018. a alguses valminud e-pood, mille eesmärgiks ja sooviks on tuua inimestele lähemale kristallide imeline ning müstiline maailm.

Juba iidsetest aegadest on usutud kristallide kasulike omadusi ja meil on rõõm seda traditsiooni jätkata. Kristallimaja tooted on mõeldud kõigile ning oma kaubavalikut uute huvitavate kristallidega täiendame pidevalt.

Pakume soodsa hinnaklassiga kvaliteetseid tooteid ja transpordime need võimalikult kiiresti Sinuni. Usume, et kõige tähtsam investeering saab olla see, mis on tehtud iseendasse ning pidage meeles; See mida me enda ja maailma kohta usume, saab meie jaoks reaalsuseks. 

Transport

Pärast tellimuse edukat tasumist on tarneaeg 1-3 tööpäeva. Meie transpordipartneriks on Omniva.

Paki kättesaamine pakiautomaadist

Niipea kui pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati, saadetakse paki saaja mobiiltelefonile SMS-teade, kus on kogu vajalik info paki kättesaamiseks. Automaadi juures pole vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest.

Omniva

Ostudele, mille summa on võrdne või ületab 25 €, on transport tasuta. Väiksemate ostude korral on Omnivaga saatmise hind 3.00 €.

Pakiautomaatide asukohad
Pakiautomaatide täitmise ja tühjendamise ajad
.

Küsimuste korral vastame Teile esimesel võimalusel

Või võtke meiega ühendust e-maili teel: info@kristallimaja.ee
või helistades numbrile:
 5669-58-78

Tutvuge ka meie müügitingimuste ja privaatsuspoliitikaga